Посадовець, який «розбазарив» 95 га Радіопередавального Центру, – Станіслав Губін

C8B227B9-E083-4F6B-A839-B96C6370450B_mw1024_s_n-1024x596Посадовцем, якого співробітники управління захисту економіки в Київській області звинувачують у незаконній передачі у власність приватних осіб земельних ділянок на території Броварського району, виявився колишній заступник керівника Держземагентства у Київській області Станіслав Губін.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат від Броварщини Павло Різаненко.

С.Губіна звинувачують у тому, що він незаконно здійснив відчуження земельної ділянки - 94,67 га - одного з державних підприємств з комунальної власності на землі сільськогосподарського призначення та передав її у власність 48 громадянам для ведення особистого селянського господарства.

«Нарешті Національна Поліція офіційно рапортує про прогрес по справі викрадення землі ДП «Радіопередавальний Центр» (Бровари). Посадовець, про якого йде мова, - це Станіслав Губін, колишній заступник керівника Держземагенства Київської області, саме за його підписом спочатку 94 га земель Радіопередавального Центру було незаконно зараховано в розпорядження ДЗА, а потім також незаконно безоплатно роздано по 2 га 48 особам, які представляли інтереси Віктора Поліщука. Наскільки я розумію, то підозру Губіну вручили ще в жовтні 2015 року, а Нацполіція тепер рапортує про завершальну стадію слідства. Отже, скоро справа буде розгядатись в суді», - написав на своїй сторінці П.Різаненко.

Як уже повідомляв «Ні корупції!», співробітники управління захисту економіки в Київській області викрили одного з керівників Головного управління Держземагентства столичного регіону, який «роздарував» 95 гектарів державної землі на Київщині.

Додамо, що справа про передачу приватникам земель Броварського «Радіопередавального Центру» та продаж адміністративної будівлі та машинних зал Центру, побудованих у стилі сталінського ампіру, досить гучна, і розслідування по ній триває не перший рік.

На початку року народний депутат Павло Різаненко заявив, що розслідування справи про відчудження 95 га Радіопередавального Центру, було поновлено лише після особистого втручання Президента Порошенка. А до того розслідування блокувалося структурами бізнесмена Віктора Поліщука на рівні Київської обласної прокуратури та вищого керівництва СБУ.

Зокрема, зазначив П.Різаненко, тодішній заступник прокурора Київської області, «діамантовий прокурор» Олександр Корнієць також дав неофіційну вказівку не розслідувати справу РПЦ тодішньому прокурору Броварів Роману Олефіренку.

А "Наші гроші" повідомляли про те, що СБУ закрило справу по оборудках оточення Поліщука після працевлаштування доньки Наливайченка у фірму Поліщука

За інформацією «Маєш право знати», одна із машинних зал РПЦ була продана як «бита цегла» компанії «Альянс-Новобуд», безпосередньо пов’язаній зі скандально відомим бізнесменом Віктором Поліщуком, який входить до сотні найбагатших українців та є родичем російського прем’єра Дмитра Мєдвєдєва.

Ще два об’єкти РПЦ були продані ТОВ «Інтер-Профіт», яке також опосередковано пов’язане з В. Поліщуком.

Про те, як Броварська міська змінювала цільове призначення із сільськогосподарського на промислове 95 га ДП «Радіопередавальний центр», читайте ТУТ.