Комунальники Солом’янського району Києва незаконно віддали ліфтовикам майже 900 тис грн

lift_2Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва" при укладанні у грудні 2015 - січні 2016 прямого договору про надання послуг з повного технічного обслуговування ліфтів з ТДВ «Укрліфтсервіс» порушила законодавство і здійснила закупівлі майже на 900 000 гривень без проведення відповідних процедур.

Це з’ясувалось у результаті проведення ревізії Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту.

Текст з результатами аудиту розміщено на сайті Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту.

Аудитори, зокрема, встановили, що комунальники Солом’янського району Києва здійснили закупівлю послуг з технічного обслуговування ліфтів у 2016 році без проведення передбачених законом процедур закупівель на загальну суму 871,8 тис. грн.

Крім того, у договорах про закупівлю не визначено ціну за одиницю вартості послуг та не визначено місячну вартість технічного обслуговування ліфтів у житлових будинках у розрізі кожного ліфта.

Зазначимо, що згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, кінцевим бенефіціарним власником ТДВ «УКРЛІФТСЕРВІС» є Курдюмов Юрій Валентинович.

Директором підприємства, очевидно, є його син Курдюмов Іван Юрійович.

Зазначимо, що у 1998 році Юрій Курдюмов, на той момент президент фірми «Енерджі Плас», балотувався до Верховної ради від СДПУ (о).

У списку кандидатів у народні депутати України для участі у виборах по багатомандатному загальнодержавному виборчому округу від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) він перебував під 24 номером.

ТДВ «УКРЛІФТСЕРВІС» регулярно виграє тендери з обслуговування ліфтів у столиці.

Як уже повідомляв «Ні корупції!», Київська міська державна адміністрація не виконала рішення Київської міської ради № 770/1634 від 23 липня 2015 року «Про ліфтове господарство м. Києва та про розробку Програми заміни або модернізації ліфтів у житловому фонді м. Києва на 2015—2020 рр. (Програма «Ліфт»)».

Станом на кінець 2015 року так і не було проведено термінової інвентаризації ліфтового господарства у столиці. Також не було затверджено Програми заміни або модернізації ліфтів у житловому фонді м. Києва до 2020 р.

Ліфти у столиці продовжують ремонтуватися за принципом латання дірок і за умови, якщо на це є кошти у міському бюджеті.