У Луцьку депутат не хоче виступів проти корупції

Фото Фейсбук

Фото Фейсбук

“У моїй практиці відбувся винятковий випадок. Один з депутатів Луцької міської ради виступив із офіційною вимогою розібратися, хто дозволив мені виступати та надалі “заборонити лекції Андрія Осіпова” в місті Луцьку, і особливо в приміщеннях комунальної власності. Така вимога була спрямована Луцькому міському голові Миколі Романюку під час пленарного засідання сесії ради. Також було подано відповідне письмове звернення за підписом депутата”, – пише на своїй сторінці у Фейсбук громадський активіст, голова спостережної ради благодійного фонду "Ефективне суспільство" Андрій Осіпов.

Як він пояснює, така заява була зумовлена виступом під час навчань для депутатів та службовців Луцької міської ради у приміщенні Центру надання адміністративних послуг міської ради. На прохання учасників навчань Осіпов навів приклади корупції і згадав кілька випадків з “політичного життя” деяких депутатів минулої каденції та Луцького міського голови.

Вважаю, що це успіх! Політичну освіту не спинити! Буду і надалі говорити правду про місцеву владу, про узурпаторів і корупціонерів!”, – говорить дописувач.

Автор повідомлення також інформує, що Інститут Політичної Освіти готує нову редацію книги “50+1 спосіб ошукати територіальну громаду”, в якій буде зібрано “передовий досвід” корупціонерів різних місцевих рад із розкриттям суті схем та наведенням документів і фактів. Активістами ця книга розглядається як спосіб боротьби із зловживаннями у владі з оприлюдненням “напрацювань” зловмисників (попередню редакцію видання можна знайти за цим посиланням).

Якщо вам відомі факти корупційних дій в місцевій раді, просимо їх надсилати на адресу office@ipo.org.ua Будемо раді вашим матеріалам. Можливо, після перевірки експертами Інституту Політичної Освіти, їх буде розміщено в книзі”, – говорить Осіпов.

Фейсбук

Довідка “Ні корупції!”

Тривожне повідомлення Андрія Осіпова прокоментувала в Фейсбук член ради партії “Воля” Ольга Галабала.

Вслід за моїм звільненням з посади заступника голови Івано-Франківської облради за те, що говорила про корупційні схеми в області і робила “нетактовні” кроки для того, щоб їх зупинити, звільняють активістку Майдану, секретаря Татарбунарської міськради Діану Сергієнко. Перед цим розгортаєть кампанія очорнення Віталія Шабуніна, керівника Центру протидії корупції”, – пише Галабала.

Вона також згадує недавнє висловлювання Юлії Марушевської, голови одеської митниці, яка проводить антикорупційні реформи: “Дорогою ціною до влади прийшли люди, які реально хочуть щось зробити. Але, на жаль, зараз цих людей один за одним витискає система”.

Сьогодні Андрію Осіпову забороняють виступати в Луцьку, бо розповідає про корупцію в міській раді попередніх каденцій. Після Революції Гідності почалася корупційна контрреволюція! І наступає по всіх фронтах і дуже швидко!” – констатує автор допису.

PS.

За інформацією видання “Версії”, усунута з посади заступника голови Івано-Франківської обласної ради представник партії “Воля” Ольга Галабала пояснила своє звільнення тим, що обласна рада не хотіла прозорості у використанні екологічних коштів.

Ініціатором свого звільнення вона назвала БПП “Солідарнісь”. Адже саме ця політсила, за її словами, за діючою схемою розподілу екологічних коштів отримувала найбільший “відкат”, пишуть “Версії” з посиланням на ТРК 3-студія.