Галабалу звільнили корупціонери з “подачі” БПП – партія “Воля”

“Партія “Воля” з прикрістю констатує, що сьогодні в Україні після Революції Гідності розпочалася корупційна контрреволюція на всіх рівнях влади. Нова влада добре освоїла корупційні схеми Януковича, розподіливши корупційні потоки між угрупуваннями політичних сил, які є при владі. Така ситуація відбувається на лише у Верховній Раді, але й на регіональному рівні… Прикладом того стало дострокове припинення повноважень заступниці голови Івано-Франківської облради, активістки Громадського сектору Євромайдану, стипендіата Оксфордського університету, члена ради партії "Воля" Ольги Галабали”, – повідомляє агенція новин Фirtka.if.ua.

Сама Ольга Галабала пояснила причини свого звільнення з посади тим, що в Івано-Франківській облраді не хотіли прозорості у використанні екологічних коштів, займаючись насправді їх "дерибаном".

Ініціатором свого звільнення вона назвала БПП “Солідарнісь”. Адже саме ця політсила, за її словами, за діючою схемою розподілу екологічних коштів отримувала найбільший “відкат”, пишуть "Версії" з посиланням на ТРК 3-студія.

Фото на головній сторінці -  Фirtka.if.ua