За прекрасну роботу: Кличко преміював підлеглих за березень

кличко1_2Київський міський голова Віталій Кличко за підсумками роботи за березень 2016 року преміював першого заступника Київської міської державної адміністрації, заступників голови КМДА та керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у розмірі 60% від посадового окладу.

Відповідне розпорядження від 31 березня 2016 року № 265  з’явилось на офіційному сайті КМДА.

Відтак, платники податків мають нагоду порадіти за покращення фінансового становища Пліса Г.В. (Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації), а також заступників голови КМДА Пантелєєва П.О., Поворозника М.Ю., Рєзнікова О.Ю.,Сагайдака І.В., Спасибка О.В., Старостенко Г.В. та керівника апарату Бондаренка В.В.

Іншим розпорядженням № 266 від 31 березня міський голова Києва В.Кличко преміював заступників керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської адміністрації) за підсумками роботи за березень 2016 року.

Розміри преміювання затверджені у відповідному додатку до розпорядження, одначе на сайті КМДА додаток так і не з’явився.

Як уже повідомляв «Ні корупції!», у лютому В. Кличко преміював своїх підлеглих до 100% від окладу.