Віце-мер Кременчука пов’язаний з корупцією – суд

Р.Проценко. Фото pplus.in.ua

Р.Проценко. Фото pplus.in.ua

Заступник міського голови Кременчука Руслан Проценко діяв на першій сесії міської ради, голосуючи за призначення себе до складу міськвиконкому на посаду заступника міського голови, в умовах конфлікту інтересів і не повідомив про це. Також Руслан Проценко діяв в умовах реального конфлікту інтересів, коли голосував за визначення премій та надбавок заступникам міського голови, бо знав про призначення його на посаду віце-мера. Таке рішення 5 квітня 2016 року оголосила суддя Автозаводського райсуду Кременчука Оксана Пальчик.

Суд наклад на Руслана Проценка штраф у вигляді 3 тисяч 400 гривень (або 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), підкресливши, що більший штраф за більш тяжкий проступок (неповідомлення про конфлікт інтересів) поглинає менший.

Поки що рішення суду не набрало чинності, і у Проценка є десять днів, щоб оскаржити його в Апеляційному суді Полтавської області. За неофіційною інформацією, на апеляційну інстанцію уже чиниться тиск завдяки втручанню відомого кременчуцького "фіолетового" нардепа.

Під час оголошення вердикту в судовій залі Автозаводського райсуду були присутні як сам Руслан Проценко, так і його дружина Зінаїда, розгляд протоколу стосовно якої починається відразу після оголошення судового рішення щодо віце-мера.

Адвокат віце-мера Руслан Ульянов не прийшов на оголошення рішення. Його журналісти помітили вже після завершення процесу оголошення рішення, коли він вийшов з-за рогу будинку, де розташований суд. Після короткої наради з адвокатом Руслан Проценко назвав процес судилищем і сказав, що подаватиме апеляцію.

"Програма ПЛЮС"

Довідка “Ні корупції!”

Як повідомляло раніше видання “Репортер”, суддя Автозаводського райсуду Оксана Пальчик опинилася під пресингом чиновників найвищого рангу з оточення мера Кременчука. Замість того, щоб довести свою непричетність до корупції, посадовці взялися скаржитися на суддю.

Другий день у Кременчуці журналісти ходять на шоу. Інтрига: чи приведуть віце-мера та його дружину в наручниках, - розвіялася. Учора заступник міського голови Руслан Проценко, а сьогодні його дружина Зінаїда - начальник служби у справах дітей Крюківської райадміністрації, з’явився у суд навіть без поліцейського супроводу. Однак, Автозаводський райсуд так і не зміг взятися за розгляд протоколу про корупцію, складеного на віце-мера та його дружину. Тому, що і Руслан Проценко, і його дружина-чиновниця оголосили заяви про недовіру судді Оксані Пальчик. (Заяви - майже слово в слово написані, хіба що дати прогуляних судових засідань відкориговані)” – писало видання.

Пізніше “Ні корупції!” з посиланням на “Репортер” повідомив, що суддя Автозаводського районного суду міста Кременчука Ганна Олейникова відмовила кременчуцькій чиновниці Зінаїді Проценко в її клопотанні відвести суддю Оксану Пальчик від розгляду її протоколу про корупцію.

Суд вважав, що Зінаїда Проценко та її адвокат Руслан Ульянов не навели достатньо законних підстав для того, щоб усувати суддю Оксану Пальчик від розгляду протоколу про корупцію, складеного на Зінаїду Проценко. Рішення, винесене Ганною Олейниковою, було остаточними і оскарженню не підлягало.