В АПУ думатимуть 20 днів, чому Ложкін не працював у робочий час

i75_ArticleImage_113673Адміністрація Президента України прийняла рішення про продовження строку розгляду запиту «Ні корупції!» до 20 робочих днів щодо надання підстав, на яких голова Адміністрації Президента України Борис Ложкін 18 березня 2016 року у свій робочий час проводив зустріч із представниками ЗМІ в рамках презентації видання «Четверта республіка», де він виступає співавтором як приватна особа.

Таку відповідь отримав «Ні корупції!».

У цьому ж запиті «Ні корупції!» попросив надати копію посадових обов’язків голови АПУ та вказати організаторів зустрічі голови АПУ Б.Ложкіна з представниками ЗМІ 18 березня.

апу

 

Додамо, що презентація книги голови АПУ Бориса Ложкіна для журналістів відбулася зранку в одній із зал готелю «Інтерконтиненталь», куди Б.Ложкін прибув зі своєю охороною та радником голови АПУ Наталією Попович.

Увечері, 18 березня, відбулася пишна презентація книги за участі президента Петра Порошенка, а також великої кількості політиків та журналістів.

Витрати на презентацію книги голови Адміністрації президента Бориса Ложкіна «Четверта республіка» 18 березня склали 668 319 гривень 84 копійки, повідомляє «Українська правда».

У цю суму входили організація ранкового брифінгу, оренда залів київського готелю «Інтерконтиненталь», вечірній фуршет, технічне забезпечення і поліграфія.

Усі витрати Ложкін покрив сам, повідомили в АПУ.