На Черкащині украли понад 300 тис. грн на «ремонті» дороги

Корупція на дорозіКерівництво одного з приватних підприємств умисно уклало ряд договорів із Службою автомобільних доріг у Черкаській області, за якими роботи не виконали та не повернули бюджетні кошти на загальну суму 335 084 грн. Такими діями аферисти спричинили державі тяжкі наслідки. Про це повідомляє прокуратура Черкаської області.

«За вказаним фактом Золотоніською місцевою прокуратурою внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України», - зазначає Світлана Андрійченко, прес-секретар прокуратури Черкаської області.

Досудове розслідування триває. Його хід контролює Золотоніська місцева прокуратура. Одночасно вирішується питання щодо вжиття заходів представницького характеру.

doroga-katok-remont-cherk

Не новина, що проблеми аварійних доріг - надто болючі для українців. У той час, коли аферисти-службовці наживаються на проблемі, небайдужих людей можуть і покарати за відповідально проведений ремонт автодороги біля свого села. Як повідомляв "Ні корупції!", на Черкащині сільські голови коштом бюджетів своїх населених пунктів полатали дороги. Їм «віддячили» відкриттям кримінального провадження. Дев’ятьом очільникам сільрад Чорнобаївського району закидають розтрату коштів. Їм загрожує позбавлення волі до 5 років.