У КМДА звільнили 400 чиновників за корупцію

CHIN2015 року в столиці звільнили близько 400 чиновників Київської міської державної адміністрації (КМДА), зокрема 47 керівників комунальних підприємств. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, передає “КорресппонденТ” з посиланнян на прес-службу адміністрації.

"За нашими поданнями проти корупціонерів було порушено 88 кримінальних проваджень на більш як 386 мільйонів гривень, і ми дуже сподіваємося, що компетентні органи доведуть ці справи до кінця", – підкреслив Пліс.

Заступник голови КМДА додав, що з початку року відновлено два кримінальні провадження стосовно КП "Бесарабський ринок" і КП "Київжитлоспецексплуатація".

Зазначається, що на цей час за матеріалами проведеного аудиту за шістьма кримінальними провадженнями обвинувальні акти передано до суду (сума можливих оціночних втрат становить 7 мільйонів гривень).

Підготовлено повідомлення про підозру відповідальним у правопорушеннях особам (сума можливих оціночних втрат - 101 мільйон гривень), 4 людини оголошено в розшук, 28 матеріалів – на судовій експертизі.

“КорреспонденТ”