У посадовця Черкаського інституту пожежної безпеки вилучено 3,5 млн. грн.

cherk-pozez-habar

Під час обшуків у помешканнях посадовців Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, яких підозрювали у вимаганні неправомірної вигоди від курсантів і слухачів вказаного закладу за здачу екзаменаційних сесій, правоохоронці виявили чималу суму грошей.

В автомобілі та квартирі одного з підозрюваних виявили та вилучили гроші в різних валютах, які в гривневому еквіваленті, становлять близько 3,5 млн. гривень, походження яких посадовець пояснити не зміг.

"У слідства є достатні підстави вважати, що вказані кошти отримані незаконним шляхом. На цей час слідчі та процесуальні дії тривають", - повідомляє Світлана Андрійченко, прес-секретар прокуратури області.

cherk-pozez-instytut

Як ми повідомляли напередодні, 30 березня під час спецоперації «на гарячому» затримали службову особу сектору сприяння працевлаштуванню випускників та кадрового забезпечення Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.  Посадовець саме отримав хабар у 25 тис. грн. та 1 100 доларів США.

А 31 березня СБУ повідомила, що у рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України встановлено ще трьох учасників корупційної схеми вимагання коштів від курсантів інституту.

Під час обшуку за місцем проживання одного з начальників відділу інституту співробітники спецслужби вилучили сто тисяч доларів США та один мільйон гривень. Тривають обшуки у інших посадовців.