Кличко по-новому стимулюватиме підлеглих

ЗаписатиВідтепер у Київській міській державній адміністрації  матеріально стимулюватимуть працівників за новою системою. По суті, стане більше писанини.

Відповідне розпорядження №186 від 30 березня «Про затвердження змін до Положення про матеріальне стимулювання працівників апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)» підписав київський міський голова Віталій Кличко.

Суть нововведень зводиться до того, що відтепер мер, його заступники, керівник апарату виконкому та його заступники, а також керівники структурних підрозділів можуть складати позитивні і негативні відгуки «про вирішення безпосередньо підпорядкованим керівником поставлених перед ним завдань».

Також оцінюватиметься «дотримання виконавської дисципліни» працівником.

При цьому, працівник під розписку у п’ятиденний термін повинен ознайомитися з відгуком і в разі, якщо він негативний, має право надати письмові пояснення.

Якщо ж працівник свій підпис не поставить, то його безпосередній керівник зробить про це відповідну відмітку.

Всі відгуки будуть реєструватися у відповідному журналі та зберігатися в управління по роботі з персоналом протягом усього часу роботи працівника.

Ось так виглядатимуть форми для заповнення позитивних і негативних відгуків:

й

й1

Як  повідомляв «Ні корупції!»,  Київська та Львівська міські ради зробили з матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань стабільну щорічну надбавку до зарплати своїм працівникам. При цьому, згідно з законом, надання такої допомоги є не обов’язковим, а виплати мають здійснюватися лише за певних умов.

Торік матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань отримав 261 працівник Київської міської ради.