Головного архітектора столиці вже не обирають

Архитектор карикатураМіський голова Києва Віталій Кличко зупинив конкурс на заміщення вакантної посади Головного архітектора столиці.

Відповідне розпорядження №185 від 30 березня 2016 року «Про зупинення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) – Головного архітектора м. Києва» з’явилося на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.

Конкурс зупинено начебто для того, «щоб вирішити проблемні питання, що виникли під час його проведення».

Про які саме проблеми йдеться – у документі не уточнюється.

Зазначимо, що 18 березня Віталій Кличко закликав членів конкурсної комісії нарешті обрати головного архітектора міста, інакше він буде вимушений перервати конкурс та констатувати, що комісія не впоралася із завданням, покладеним на неї киянами.

«Ми ініціювали перший в історії відкритий та прозорий конкурс на посаду головного архітектора. Для цього ми запросили до комісії і представників громадськості, і міжнародних організацій, і експертів. Тому всі без виключення члени комісії мають зрозуміти свою відповідальність перед містом, перед киянами», – заявив Віталій Кличко під час засідання комісії з проведення конкурсу на посаду головного архітектора Києва і додав: «Я знаю, що в усіх членів комісії є різні думки, проте мета єдина – відкрито обрати кандидатуру головного архітектора Києва. Я не буду давати оцінку кандидатам. Це ваша робота. Проте я закликаю всіх членів комісії відкинути особисті амбіції та знайти консенсус. Інакше я буду вимушений перервати конкурс та констатувати, що комісія не впоралася із завданням, покладеним на них киянами».

Нагадаємо, що «Ні корупції!», вже писав про те, як команда міського голови Києва Віталія Кличка складала іспит на чесність та відкритість під час конкурсу на головного архітектора столиці.