Сакварелідзе не повернеться до ГПУ, де панує “шокінізм”

Д.Сакварелідзе. Фото ЛІГА

Д.Сакварелідзе. Фото ЛІГА

"Я не буду працювати в тій прокуратурі, де працюють за замовними справами, де працюють люди, які повертаються зі старої системи, де працюють люди, які мене вносили в "чорний список Царьова", - наголосив Сакварелідзе, якого цитує УНІАН з посиланням на “5 канал”.

Крім того, екс-заступник глави ГПУ додав: "Я не повернуся в ту систему, де ми будемо займатися подальшим "шокінізмом" і самообманом".

УНІАН

Довідка “Ні корупції!”
Як ми повідомляли, 29 березня 2016 року, в день голосування у Верховній Раді за відставку генпрокурора, Віктор Шокін оприлюднив наказ про звільнення Давида Сакварелідзе.

"Заступника генерального прокурора України Д. Сакваралідзе звільнено з органів прокуратури. Структуру Генпрокуратури приведено у відповідність до вимог Закону України “Про прокуратуру”, - повідомляв офіційний сайт ГПУ.

Крім того, своїм наказом від 29 березня поточного року Генеральний прокурор України притягнув до дисциплінарної відповідальності Д. Сакварелідзе за грубе порушення правил прокурорської етики, втручання у непередбаченому законодавством порядку у службову діяльність іншого прокурора, скоєння проступку, який порочить працівника прокуратури, невиконання та неналежне виконання службових обов’язків, звільнивши його з посади заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області та з органів прокуратури”, – зазначалося у повідомленні.

Виконання обов’язків прокурора Одеської області було покладено на першого заступника прокурора цієї області О.Д. Жученка, інформувала ГПУ.

29 березня 2016 року Верховна Рада України дала згоду на звільнення генпрокурора України Віктора Шокіна. Це рішення підтримали 289 народних депутатів.

“Ні корупції!” також інформував, що, за словами Давида Сакварелідзе, президент мав намір обговорити з новим очільником ГПУ відновлення його на посаді заступника генпрокурора.

Президент сказав, що в наших стосунках нічого не змінюється і що моє звільнення не було погоджено з ним. Президент сказав, що він буде говорити з новим генеральним прокурором і буде говорити з ним про те, щоб нас відновили“, – повідомив Сакварелідзе виданню “Новое время“.

Тоді ж він заявив, що не претендує на посаду генпрокурора.