Нардеп попросив СБУ перевірити діяльність екс-директора миколаївського КП «Гуртожиток»

b02a2012-0040-4cff-9812-57828fa3be12Миколаївський депутат Олег Солтис, який очолював КП «Гуртожиток», коли керував підприємством, запровадив практику присвоєння готівки мешканців гуртожитків , що входять в комунальне підприємство, за використану електроенергію без подальшого їх перерахування на рахунки «Миколаївобленерго».

Про це в своєму депутатському зверненні на ім'я голови СБУ Василя Грицака, з проханням розібратися з даними зловживаннями, пише народний депутат України від партії «Блок Петра Поршенко «Солідарність» Борис Козир, пише «Преступности. НЕТ»

Козир розписує схему, по якій нібито ці гроші потрапляють до керівництва «Гуртожитку».

«Зазначені кошти перераховуються на рахунки місцевих комерційних структур за послуги, які фактично ними не надавались і надалі, з використанням так званих конвертаційних центрів переводяться в готівку і присвоюються посадовими особами КП« СКП «Гуртожиток», - повідомляє нардеп.

При цьому в своєму зверненні Козир зазначає, що така практика ведення справ призвела до того, що на сьогоднішній день у «Гуртожитку» накопичився борг, загальна сума якого становить 7 мільйонів гривень.

Така схема, за повідомленням Бориса Козиря, працювала як при розрахунках з «Миколаївобленерго», так і при розрахунках з «Миколаївводоканалом» і «Миколаївської ТЕЦ».

Миколаївський нардеп попросив СБУ перевірити діяльність екс-директора КП «Гуртожиток» Солтиса

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Солтис оголосив про своє звільнення 24 березня, заявивши, що працювати в умовах, які йому диктує віце-мер Миколаєва Валентин Гайдаржи, неможливо.

Після чого, коментуючи звільнення Олега Солтиса, мер Миколаєва Олександр Сенкевич повідомив, що директор скандального КП заявив про звільнення, вже знаючи, що контракт з ним продовжувати не збираються.