Очільнику черкаської поліції обрали запобіжний захід – два місяці під вартою.

cherk-mvs-pustovarПечерський районний суд Києва обрав запобіжний захід для в.о. начальника ГУ Національної поліції в Черкаській області Владислава Пустовара – тримання під вартою. Як заставу для звільнення з-під арешту суд визначив 400 мінімальних заробітних плат, що сьогодні становить 551 200 грн.

Нагадаємо,  28 березня цього року головного поліцейського Черкащини затримали під час дачі хабара: 2 тисяч доларів та талонів на 400 літрів палива заступнику глави Національної поліції України за його сприяння під час проходження атестації підлеглими виконувача обов’язків начальника ГУНП в Черкаській області, а саме – заступником начальника ГУНП в Черкаській області – начальником слідчого управління та начальником управління кадрового забезпечення.

Черкаські депутати Олег Петренко, Владислав Голуб і Максим Поляков хотіли взяти його на поруки. «Суд не те, що не задовольнив наше клопотання, а навіть уперше за мій дуже багатий і насичений судовий досвід за останні півтора року депутатства навіть не надали можливості виступити. "Це Печерний суд, дєтка". – зазначив народний депутат Олег Петренко у своєму Фейсбук.

фото з сайту zmi.ck.ua

фото з сайту zmi.ck.ua

Горомадськість Черкас обурена гучним затриманням. Лише протягом наступного дня після арешту в обласному центрі пройшли три мітинги на підтримку генерала Пустовара – зранку під стінами обласної прокуратури, по обіді - на центральному майдані міста.

фото з сайту zmi.ck.ua

фото з сайту zmi.ck.ua

Владислав Пустовар очолив Черкаську міліцію у березні 2014 року за рекомендацією Народної ради, тобто, за підтримки громади Черкащини.  Люди висловлювалися про нього як про принципового і чесного чиновника.