Обшуки в незаконних обмінниках Києва: вилучено 10 мільйонів

OBMINПодаткова міліція спільно з співробітниками СБУ викрила групу громадян України, які організували протиправну схему, спрямовану на ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, повідомляє УНІАН. При цьому Державна фіскальна служба України під час обшуків у нелегальних пунктах обміну валют 29 березня вилучила понад 10 мільйонів готівкою у гривневому еквіваленті, повідомила прес-служба ДФС.

"За результатами обшуків у нелегальних пунктах обміну валют у місті Києві, проведених 29 березня2016 року  співробітниками Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС спільно з працівниками СБУ, вилучено готівкою 4,248 мільйона гривень, 127 тисяч доларів США, 43 тисячі євро і 820 тисяч російських рублів та іншу валюту, що в еквіваленті становить понад 10 мільйонів гривень", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що для незаконної діяльності порушники використовували пункти обміну, які діяли без обов'язкової реєстрації та відповідної ліцензії на право здійснення таких операцій.

Як повідомляв УНІАН, у серпні 2015 року співробітники податкової міліції, прокуратури та управління Міністерства внутрішніх справ Києва виявили та вилучили під час обшуків в незаконних пунктах обміну валют 4 мільйона доларів і 7 мільйонів гривень.

У липні 2015 року співробітники Служби безпеки України спільно зі столичною прокуратурою викрили в Києві діяльність організованої групи, яка контролювала масштабний нелегальний бізнес обміну валют. Добовий обіг валюти, що виводилася “в тінь”, становив понад 3 мільйони доларів. Під час обшуків правоохоронці вилучили більш як 800 тисяч доларів, 40 тисяч євро та 100 тисяч гривень.

УНІАН