Клюєви розлучились, рятуючи вкрадені гроші

С.Клюєв. Фото УНІАН

С.Клюєв. Фото УНІАН

Нещодавно медійний простір України облетіла новина: Сергій Клюєв - екс-нардеп та одіозний політик часів Януковича - розлучився. Розірвання шлюбу ніби-то ініціювала його дружина Ірина. Яка, окрім іншого, відсудила у чоловіка частину майна та півмільярда гривень. Щоправда, один цікавий нюанс чомусь залишився поза увагою, повідомляє “24 канал”.

Ірина Клюєва зазіхнула не тільки на нерухомість в Україні. Не забула вона і про бізнес свого чоловіка в Австрії. Що не дивно, адже родина екс-регіонала вже не перший рік мешкає у середмісті Відня. Та й загалом подружжя Клюєвих із цією країною пов'язує чимало. За часів "блакитного" режиму Сергій Петрович навіть входив до парламентської групи із зв'язків з Австрійською Республікою. Імовірно, саме це і дозволило донецькому промисловцю якнайкраще інтегруватися до країни опери і вальсу.

Сергій Клюєв утік з країни ще торік влітку, як тільки Верховна Рада позбавила його недоторканності. Щоправда, за арешт екс-колеги депутати проголосували тільки через 8 місяців, коли Генпрокуратура, нарешті, спромоглася подати відповідне подання. А от самим Клюєвим знадобилося вдвічі менше часу, аби убезпечити своє майно і гроші від арешту та можливих санкцій. А допомогла їм у цьому Генеральна прокуратура.

Держава назавжди втратила свої 16 мільярдів гривень, а дружина екс-нардепа Клюєва у законний спосіб отримала майно та грошову компенсацію.

Шанси повернути активи у власність держави дуже примарні, але вони є. За умови, що Генпрокуратура має діяти інакше, ніж всі ці 2 роки.

“24 канал”

Довідка “Ні корупції!”

Про справжні причини розлучення та схеми, які за цим стоять, “24 канал” пропонує дізнатися із розслідувань журналістів – “агентів” програми "ЦРУ".