З Волині намагалися вивезти за кордон деревини на 40 мільйонів

На складі пиломатеріалів. Фото ssu.gov.ua

На складі пиломатеріалів. Фото ssu.gov.ua

Служба безпеки України спільно з Державною фіскальною службою блокувала незаконний експорт 25 тисяч кубометрів пиломатеріалів на суму понад 40 мільйонів гривень з Волинської області.

Оборудка здійснювалася через фіктивні фірми за заниженою вартістю та з підробленими документами про походження деревини. Насправді ж зловмисники незаконно вирубували волинські ліси.

Слідчі фіскальної служби у взаємодії із співробітниками СБ України здійснюють досудове розслідування за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Вживаються заходи з притягнення до відповідальності всіх причетних до протиправної оборудки.

Прес-центр СБУ

Довідка “Ні корупції!”
Як повідомляє видання “Слово Волині”, військові, які повернулись із зони АТО, почали охороняти ліси регіону від незаконної вирубки.

Про це, зокрема, на початку лютого 2016 року йшлося під час оперативної наради в голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика.

За словами очільника області, позитивні результати співпраці колишніх військових і лісівників уже є, адже зафіксовано неодноразові випадки затримання мешканців Волині, які займались незаконною вирубкою лісу.

"Це поки маленькі дзвіночки, але це говорить про те, що починає налагоджуватися система взаємодії між громадськістю, управлінням лісового господарства та лісогосподарськими підприємствами", - запевнив В.Гунчик.

Фото на головній сторінці - volynpost.com