Підприємство, до якого у депутатів виникли питання, отримає понад 1,5 мільйона на благоустрій

Фото: ДТ

Фото: ДТ

ТОВ «Миколаївзеленхоз», засновником якого є колишній депутат Миколаївської міської ради від Партії регіонів Віктор Буров, отримає 1 мільйон 637 тисячі 853 гривні за послуги з утримання малих архітектурних форм - фонтанів, лавок, урн, клумб для квітів і так далі.

Про це повідомляє «Вісник державних закупівель», пише «Преступности. НЕТ».

Департамент ЖКГ Миколаївської міської ради, як і в усі попередні роки, двічі оголошував відкриті торги на дані послуги, але крім підприємства Бурова більше ніхто не подавав свої заявки. В результаті саме з ТОВ «Миколаївзеленгосп» і був укладений договір.

Згідно з угодою, підприємство протягом 2016 року має встановити 90 лавок, 320 урн, 32 вази для квітів і 20 секцій огорож (очевидно, на проспекті Центральному, так як їх там регулярно крадуть) та інше.

Крім цього, в завдання Зеленгоспу також входить зміст і робота дев'яти міських фонтанів і 15-ти мереж поливального водопроводу в скверах і парках.

Крім того, нагадаємо, що в грудні 2015 року прокуратура Миколаївської області розпочала кримінальне провадження за фактом незаконної приватизації майнового комплексу комунальної обласної агрофірми «Зелене господарство» екс-депутатом Віктором Буровим. Як відомо, в 2010 році він викупив майно раніше комунального «Миколаївзеленгосп» всього за 1,5 мільйона гривень.