У Конституційному Суді не признаються, скільки заробляють судді

269782У Секретаріаті Конституційного суду України не знають, скільки заробляють судді Конституційного суду.

Таку відповідь «Ні корупції» отримав у результаті офіційного запиту.

Так, на запит «Ні корупції!» про розмір заробітних плат суддів Конституційного суду із надбавками, преміями і матеріальними допомогами тощо у Секретаріаті КСУ відповіли, що вони не є розпорядниками цієї інформації та запропонували з цим питанням звернутися безпосередньо до самих суддів Конституційного Суду України.

1 ксу

Водночас «Ні корупції!» у наступному зверненні до Секретаріату КСУ вказав, що згідно зі статтею 22 «Відмова та відстрочка в задоволенні запиту на інформацію» п. 3 Закону України «Про доступ до публічної інформації», «розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником» та попросив скерувати запит на отримання інформації про розмір заробітних плат за 2015 рік (з розбивкою на оклад, надбавку, премію, матдопомоги тощо) суддів КСУ відповідним розпорядникам - суддям КСУ.

Відтак, лише з другої спроби у Секретаріаті КСУ виконали свою роботу.

2 ксу

Водночас зазначимо, що згідно з Положенням про Секретаріат Конституційного Суду України, затвердженим Рішенням Конституційного Суду України від 21 грудня 2011 року № 26-р/2011, зокрема п.2 про завдання і функції Секретаріату визначено, що саме ця структура займається веденням бухгалтерського обліку, обліку майна, коштів і товарно-матеріальних цінностей Конституційного Суду України, проведенням банківських операцій, операцій, пов’язаних з рухом коштів і товарно-матеріальних цінностей Конституційного Суду України, а також здійснює матеріально-технічне, грошово-фінансове, господарсько-побутове забезпечення, а також медичне обслуговування суддів та працівників Секретаріату.

Нині «Ні корупції!» чекає звіту від самих суддів КСУ про розміри їх зарплат, якщо у Секретаріаті КСУ не знають того, що їм належить знати згідно з Положенням про їхню роботу.