Сакварелідзе – про “колективний донос” нардепів

Д.Сакварелідзе. Фото nv.ua

Д.Сакварелідзе. Фото nv.ua

Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе назвав "колективним доносом" лист на ім'я генпрокурора від нардепів Одещини  з вимогою звільнити його.

"Колективний донос №2. Всі передові люди (Голубов, Дейдей, Ківалов, Урбанський, Пресман, Гуляєв, Унгурян, Барвіненко) об'єдналися – тут можна побачити і апологетів "русского мира", і хакерів, і одеських бізнес-"королів", і, звичайно ж, відомих контрабандистів", – написав Сакварелідзе на своїй сторінці у Фейсбук.

Він також зазначив, що депутати "нарешті публічно показали своє справжнє обличчя і єдність".

"Тепер всім абсолютно очевидно, хто є хто: хто бореться за правду і нову сильну та успішну Україну, а хто всіма силами цьому протистоїть", – сказав Сакварелідзе.

УНІАН

Довідка “Ні корупції!”

Народні депутати, обрані від Одеської області, фактично підтримали звернення керівників регіональних прокуратур України, підконтрольних Віктору Шокіну, в якому ті вимагають звільнення Давида Сакварелідзе з займаної посади та з органів прокуратури взагалі.

Раніше керівники регіональних прокуратур направили звернення до Шокіна, в якому висловлюється "стурбованість ситуацією щодо спроб дискредитувати органи прокуратури" з боку Сакварелідзе.

Прокурори заявляли,  що Сакварелідзе своїми закликами порушує вимоги кількох статей Конституції, що є несумісним з перебуванням його як на посаді заступника генпрокурора України, так і в будь-яких органах прокуратури.