Підприємству «правої руки» нововолинського мера заборонили будівництво

123Рівненський апеляційний господарський суд задовольнив клопотання прокуратури Волині стосовно знесення самочинно збудованих споруд підприємством бізнесмена, якого називають «правою рукою» мера Нововолинська Віктора Сапожнікова. 

Про це інформують у прес-службі прокуратурі Волинської області, пише «Четверта влада».

Захищаючи землі лісового фонду від самочинного будівництва, прокуратура Волинської області оскаржила незаконне рішення Господарського суду Волинської області від 23 грудня 2015 року у сфері земельних правовідносин.

Вказаним рішенням Господарський суд області відмовив у задоволенні позову прокурора Іваничівського району в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації до ТзОВ "Павлівське мисливське господарство" про знесення самочинно збудованих споруд та звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 4 га.

Рівненський же апеляційний суд, прислухавшись до доводів прокурорів щодо неправильності застосування судом першої інстанції норм Земельного та Лісового кодексів України, задоволив апеляційну скаргу прокуратури Волинської області на це рішення, зобов’язавши ТзОВ знести об’єкти самочинної забудови та привести земельну ділянку, нормативно-грошова оцінка якої становить 234 тис. грн., у первинний стан.

Засновниками ТзОВ "Павлівське мисливське господарство" є волиняни Віктор Ярема, Аркадій Трошин та Андрій Цісар. Директор – Микола Холмецький. Підприємство вже кілька років займається мисливським господарством. У 2014 році ЗМІ повідомляли, що на мисливських угіддях, які отримало підприємство, будуються елітні котеджі. Згодом проти свавілля підприємства протестували мисливці Іваничівщини. У 2015 році прокуратура почала оскаржувати будівництво у суді.

Бізнесмена Віктора Ярему з Нововолинська уже тривалий час називають партнером і «правою рукою» нововолинського мера Віктора Сапожнікова.