Екс-керівника комунального підприємства Черкас підозрюють у зловживанні службовим становищем

Мартиненко гроші xabar money groshi
Досудовим розслідуванням установлено, що колишній директор підприємства, будучи службовою особою, спільно з пособником вніс до офіційних документів неправдиві відомості про формальне постачання товару. Внаслідок чого вони безпідставно перерахували на рахунок фіктивного підприємства більш як 285 тис. грн, чим завдали матеріальної шкоди інтересам Черкаської міської ради на таку ж суму. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Наразі колишньому керівникові повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364  (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

«Крім того, зібрано докази вини пособника у вчиненні вказаного злочину, який, зловживаючи службовим становищем та знаючи, що товар, зазначений у видаткових накладних, фактично був відсутній на підприємстві, підтвердив його отримання, внаслідок чого грошові кошти безпідставно було перераховано на рахунок фіктивного підприємства. Останньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 364  (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України», - зазначає Світлана Андрійченко, прес-секретар прокурора області.

На цей час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Valyuta-groshiЯк вже повідомляв "Ні корупції!",  на контролі місцевої прокуратура Черкас ще одна гучна справа. Відомство розслідує розтрату службовими особами КП ЧЕЛУАШ бюджетних грошей в особливо великих розмірах.  Наприкінці минулого року у Черкасах встановили вісім нових павільйонів на зупинках громадського транспорту. Загалом, на заміну та встановлення такого комплексу, замощення з тротуарної плитки на його території було витрачено один мільйон гривень із місцевої скарбниці. Ціна зупинок значно перевищила ринкову, а це дало підстави вважати, що службовими особами комунального підприємства було вчинено розтрату бюджетних грошей в особливо великих розмірах.

Загалом, за інформацією профільного відомства, упродовж минулого, 2015 року, в Черкаській області прокурори скерували до суду 52 обвинувальні акти стосовно 59 осіб у кримінальних корупційних провадженнях, з яких: 27 – за фактами отримання неправомірної вигоди, 14 - зловживання службовим становищем, 7 - привласнення або розтрата службовими особами майна та інші корупційні правопорушення