Як на Київщині  проекти рішень не оприлюднюють

785"Ні корупції!» проаналізував, як Київська обласна рада, а також Броварські, Васильківські та Бориспільські органи місцевого самоврядування виконують норму закону в частині завчасного оприлюднення проектів рішень.

Міста Бровари, Васильків і Бориспіль обрані не випадково. Територіально вони включені у столичний регіон і розташовані найближче до столиці. А відтак, мають бути чи не взірцями законослухняності.

Однак представникам більшості цих органів місцевого самоврядування Закон – зовсім не Закон, а так, рекомендація до дії.

Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», органи місцевого самоврядування зобов’язані оприлюднювати проекти своїх рішень за 20 робочих днів до їх розгляду, тобто, за майже календарний місяць. Це визначає ст. 15 Закону «проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття».

Київська обласна рада

На сайті Київської обласної ради (КОР) у розділі «Документи» розміщено і рішення, і проекти актів. При цьому, тексти проекти актів розміщені без дати їх оприлюднення.

Таким чином, неможливо достеменно з’ясувати, коли саме вони були розміщені і коли вони повинні розглядатися. Дати оприлюднення проекту немає як на головній сторінці, так і у самих текстах проектів рішень.

7

8
Київська обласна державна адміністрація

На сайті Київської обласної державної адміністрації (КОДА) у розділі «Нормативні документи» розміщуються лише рішення КОДА  із оприлюдненням якраз на 5-й робочий день від ухвалення. Водночас пошук проектів нормативних документів КОДА результатів не дав. Скріншоти станом на 23 березня 2016 року.

1211
Броварська міська рада

На сайті Броварської міської ради також розміщують проекти рішень і навіть ставлять дати оприлюднення текстів проектів, проте часовий проміжок між оприлюдненням і розглядом катастрофічно не дотягує до встановленого Законом.

Скажімо, 14 березня 2016 року були оприлюднені наступні проекти рішень міської ради: «Про утворення виконавчого комітету Броварської міської ради VІІ скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу», «Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 12.01.2016 року № 63-05-07 «Про бюджет міста на 2016 рік» та додатків 2, 3, 5, 6, 7», «Про затвердження на посаду заступника міського голови Виноградової Л.М. та впорядкування умов оплати праці заступника міського голови», «Про затвердження на посаду керуючого справами виконавчого комітету Кузнєцова К.В.».

А вже наступного дня, 15 березня 2016 року, всі ці проекти рішень були винесені на розгляд і ухвалені міською радою.

5

6

Варто зазначити, що пікантності цій ситуації додає той факт, що завдяки саме цим документам, які були таким поспіхом оприлюднені і ухвалені, колишній заступник Броварського міського голови Лариса Виноградова та керуючий справами виконкому БМР Костянтин Кузнєцов залишилися на своїх посадах, хоча напередодні депутати Броварської міської ради висловили їм недовіру. Саме тому броварський мер, який дуже хотів залишити своїх людей у виконкомі і надалі, повторно виніс ці кандидатури на голосування.

Розпорядження міського голови Броварів Ігоря Сапожка «Про скликання одинадцятої позачергової сесії Броварської міської ради VІІ скликання», заплановане на 15 березня, було підписано і оприлюднено 14 березня 2016 року.

Броварська районна державна адміністрація

У Броварській районній державній адміністрації не тільки не виконують норму Закону про оприлюднення проектів рішень за 20 робочих днів, але й порушують іншу вимогу Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме – «інформація, передбачена частиною першою цієї статті (йдеться про затверджені нормативно-правові акти – авт.), підлягає обов'язковому оприлюдненню невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів із дня затвердження документа. У разі наявності у розпорядника інформації офіційного веб-сайту така інформація оприлюднюється на веб-сайті із зазначенням дати оприлюднення документа і дати оновлення інформації».

Одначе розпорядники сайту Броварської районної державної адміністрації про це, ймовірно, не чули. В результаті, не маємо жодного проекту рішення, натомість, є цілих два розділи із розпорядженнями голови РДА, щоправда, розпорядження в обидвох розділах - заднім числом, та ще й в одному випадку – від колишнього голови РДА.

23

Васильківська міська рада

На сайті Васильківської міської ради розміщуються розпорядження міського голови Володимира Сабадаша, одначе в розділі «Проекти регуляторних актів» - суцільна «біла пляма». Також не заповнений розділ із розпорядженнями виконавчого комітету Васильківської міськради.

4

Васильківська районна державна адміністрація

На сайті Васильківської РДА взагалі немає розділів «Розпорядження» і «Проекти», натомість, усі ухвалені рішення розміщуються у розділі «Публічна інформація» без назв, що значно ускладнює пошук необхідного рішення.

9
Бориспільська міська рада

Сайт Бориспільської міської ради чи не єдиний з проаналізованих, що дотримується букви Закону і розміщує на своїй сторінці у рубриці «Регуляторна політика» як тексти проектів регуляторних актів із зазначенням дати оприлюднення, так і тексти рішень міського голови, міської ради і виконавчого комітету у рубриці «Документи».

10
Бориспільська районна державна адміністрація

Бориспільська райдержадміністрація на своєму сайті взагалі не розміщує ані ухвалених рішень, ані проектів цих рішень для обговорення.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»