Владислав Каськів – у розшуку. Вкрав дуже багато

В.Каськів. Фото зі сторінки hvylya.net

В.Каськів. Фото зі сторінки hvylya.net

Колишнього керівника Нацагентства інвестицій Владислава Каськіва оголошено в розшук. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, йому повідомлено про підозру за ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

"Каськів оголошений в розшук. Департаментом захисту економіки, спільно з Генпрокуратурою, розслідуваний і доведений для розгляду в суді один з багатьох протиправних епізодів діяльності екс-глави Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами часів Януковича - Владислава Каськіва.

Мова йде про розкрадання державних коштів в 2012-2013 роках - 7 500 000 гривень за укладеним Каськівим договором про надання рекламних послуг з ТОВ "Глорія", як виявилося, фіктивних.

Рішенням суду Каськів, який тривалий час переховується за кордоном, оголошений в розшук, на його майно накладено арешт.

У розслідуванні знаходиться ще кілька епізодів на значно більші суми розкрадань державних коштів", – пояснив Аваков на своїй сторінці у Фейсбук.

Як нагадує “24 канал”, за словами народного депутата Сергія Лещенка, колишній керівник Нацагентства інвестицій Владислав Каськів, який фігурує в низці кримінальних справ, офіційно працевлаштувався в Австрії. Каськіва підозрюють у мільярдних махінаціях.

“24 канал”