Посадовець звинуватив волонтерів у крадіжці розетки

rozetka_s_zazemleniemПерший заступник голови райдержадміністрації Ігор Шкільнийзвинуватив волонтерів у крадіжці розетки.

Про це йдеться у спільноті «Народна самооборона Рожище» у Facebook, пише Волинське агентство розслідувань.

За словами активістів, Ігор Шкільний звинуватив їхню організацію у зникненні розетки після переїзду волонтерів з орендованого ними офісу.

«Вчора, 24 березня, посадова особа Рожищенської РДА Ігор Шкільний дозволив собі звинуватити нашу організацію в тому, що коли ми переселялися із приміщення на Драгоманова, 2, то звідти зникла розетка. Прикро, що за понад два роки нашої діяльності цей «інтернетний патріот» ні разу не навідався до нас у штаб, жодного разу не допоміг у зборі харчів на АТО, як від “бізнесмена” теж ніколи не відчувалось підтримки хоча б для тих бійців, які за посередництвом Самооборони збирали кошти на деталі та інструменти. Замість того – палки в колеса. Якби Ігор Шкільний приходив у Самооборону, то він би знав, що за час нашого перебування в офісі на Драгоманова, ми замінили старе вікно на пластикове, обложили стіну вагонкою, а також вмонтували там не одну розетку! Усе це ми залиши по собі тим, хто буде спроможний сплачувати за опалення і освітлення приміщення на Драгоманова, 2. І як гидко чути такі дрібні і не гідні прискіпування від чиновника! Також, до нас дійшла інформація, що Шкільний після нашого виселення навмисне шукав компромат, щоб тикнути на нас. Як бачите, знайшов…» – йдеться у повідомленні.