Під ГПУ вимагають відставки Шокіна

Під час акції. Фото Дмитра Ларіна, УП

Під час акції. Фото Дмитра Ларіна, УП

Близько сотні людей пікетують ГПУ із закликами до відставки генпрокурора Віктора Шокіна, передає "Українська правда".

Як повідомляв УНІАН, вранці 24 березня Сакварелідзе заявив, що звільнення слідчих у справі "діамантових прокурорів" тривають. За його словами, семеро співробітників ГПУ, які займалися справою "діамантових прокурорів", вже отримали повідомлення про звільнення.

У свою чергу у Шокіна запевняють, що заяви заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе про звільнення слідчих у справі "діамантових прокурорів" не відповідають дійсності, а влаштована ним акція - це лише піар-кампанія.

Під час акції. Фото Дмитра Ларіна, УП

Під час акції. Фото Дмитра Ларіна, УП

Однак Сакварелідзе заявив, що у Віктора Шокіна є ділові зв'язки з "діамантовими" прокурорами - Корнійцем та Шапакіним.

"У нашому провадженні близько 40 корупційних справ, але все якось замкнулось на справі "діамантових" прокурорів. Чому? Бо генпрокурор Віктор Шокін у цій справі виступає як найпалкіший адвокат і захисник Корнійця і Шапакіна. Наближених до нього людей", - стверджує Сакварелідзе.

По матеріалах "Української правди" і УНІАН

Довідка “Ні корупції!”
Як ми повідомляли, заступник генпрокурора-прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе 24 березня 2016 року закликав громадян взяти участь в акції на підтримку його команди.

POMSTA-1

24 березня 2016 року Сакварелідзе також заявив про обшуки у співробітників Генеральної інспекції Генпрокуратури, яким повідомили про звільнення з посад. Про це він сказав в ефірі телеканалу "3s.tv", передали “Українські новини”.

"Тільки що почалися обшуки в наших хлопців, у нашої команди", - повідомив він, не конкретизувавши, у кого саме проходить обшук і хто його проводить.

Водночас прокурор зазначив, що не виключає свою зустріч із президентом Петром Порошенком у зв'язку з останніми подіями в Генпрокуратурі. Сакварелідзе вважає, що вони свідчать про реванш заступників корупціонерів.