Кононенко – про перехресний допит з Абромавичусом

І.Кононенко. Фото ЛІГА-бізнес-інформ

І.Кононенко. Фото ЛІГА-бізнес-інформ

Депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ігор Кононенко повідомляє про участь у перехресному допиті з міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом у Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).

"Відбувся перехресний допит у НАБУ, який раніше переносився через відсутність міністра Айвараса Абромавичуса. Про готовність взяти участь у цьому допиті я неодноразово заявляв раніше. Це дає надію на швидке завершення слідства та з’ясування усіх обставин цієї резонансної справи", – написав Кононенко ввечері 24 березня 2016 року на своїй сторінці у Facebook.

Айварас Абромавичус про цю подію нічого не повідомляв.

Як нагадує радіо “Свобода”, 10 березня 2016 року Абромавичус повернувся з відпустки після її закінчення і став до праці. При цьому його позиція щодо заяви про відставку не змінилася: міністр чекає, що Верховна Рада затвердить її.

Радіо “Свобода”

Довідка “Ні корупції!”
Як ми повідомляли 9 лютого 2016 року, у Національному антикорупційному бюро України допитали міністра економічного розвитку та торгівлі Айвараса Абромавичуса. Тоді чиновник сказав, що на нього чекає ще щонайменше три виклики до НАБУ.

Мінімум — три зустрічі найближчим часом. Будемо далі збирати фактаж. Гадаю, викликатимуть нових людей”, – повідомляв Абромавичус.

На 8 лютого 2016 року Айварасу Абромавичусу призначили допит у НАБУ, який розпочався о 17:00 і тривав близько 3 годин.

Перед допитом міністр повідомив, що має багато доказів щодо блокування роботи його відомства іншими чиновниками.

Як інформував “Ні корупції!”, Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження у зв’язку із заявою міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса про те, що народний депутат, перший заступник голови фракції “Блок Петра Порошенка” Ігор Кононенко блокує роботу міністерства.

Кримінальне розслідування розпочато за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу.

Також прес-служба Антикорупційного бюро зазначала, що Айварас Абромавичус буде найближчим часом запрошений до НАБУ для допиту як свідок за фактами, про які він повідомив під час прес-конференції 3 лютого 2016.

Як повідомлялося, раніше Абромавічус звинуватив Кононенка у блокуванні його роботи і роботи міністерства.