Кличко вже вдруге віддав департамент будівництва людині Юрушева

На фото Костянтин Федотов

На фото Костянтин Федотов

Київський міський голова, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко призначив Костянтина Федотова на посаду директора Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Відповідне розпорядження №211 від 18 березня 2016 року «Про Федотова К.П.» за підписом міського голови В.Кличка з’явилося на сайті Київської міської державної адміністрації.

Цим же документом В.Кличко звільнив К.Федотова з посади радника Київського міського голови відділу аналітичного забезпечення діяльності Київського міського голови патронатної служби.

К.Федотову присвоєно 9 ранг державного службовця та встановлено надбавки до зарплати за ранг і за вислугу років.

Зазначимо, що до того, як стати радником міського голови, К.Федотов очолював КП «Спецжитлофонд» з січня 2015 року.

За інформацією «Наші гроші», ще раніше Костянтин Федотов був відомий як директор ТОВ «БФ Завод» Леоніда Юрушева. «БФ Завод» займається виробництвом металоконструкцій для швидкомонтованих будівель.

К.Федотов також згадується як фінансовий директор фірми «Ярославів Вал» того ж Юрушева, а також як керівник одного з проектів цієї компанії – будівництва готелю «Fairmont».

Компанія «Ярославів Вал» займається будівництвом, купівлею-продажем нерухомості, а також здаванням в оренду нерухомості власної і державної. Фірма відома такими забудовами як готелі «InterContinental» на Великій Житомирській,«Fairmont Grand Hotel Kyiv» на Подолі, «Рив’єра на Подолі», бізнес-центр «Leonardo» на розі Володимирської та Хмельницького (спільно з «Еста Холдинг» Рината Ахметова).

Також видання зазначає, що 10 жовтня 2015 року директором Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА було призначено Олександра Спасибка, який є екс-менеджером Леоніда Юрушева. О.Спасибко з 2006 року був незмінним директором того самого ТОВ «Ярославів Вал».

Таким чином, посаду директора столичного Департаменту будівництва та житлового забезпечення В.Кличко вже вдруге віддає протеже Л.Юрушева.

За підсумками 2012 року Л.Юрушев займав 19 місце в рейтингу 200 найбагатших людей України.