Директор продавав дипломи моряків за долари

Під час затримання. Фото npu.gov.ua

Під час затримання. Фото npu.gov.ua

У ході проведення заходів з припинення корупційних схем працівники Управління захисту економіки Національної поліції в Донецькій області викрили директора товариства з підготовки моряків.

53-річний керівник налагодив систему отримання хабарів. За оформлення і видачу дипломів та паспортів моряка систематично вимагав та отримував неправомірну вигоду.

Працівники поліції задокументували 12 фактів отримання директором неправомірної вигоди.

Також до працівників УЗЕ звернулись громадяни, які повідомили, що з метою отримання пакету документів, необхідних для роботи на іноземних судах, звернулись до директора ТОВ. За їх видачу здирник зажадав отримати 200 доларів США та 1 тисячу гривень від одного громадянина та 250 доларів США і 1,7 тисяч гривень від іншого .

Слідчим управління ГУНП в Донецькій області відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

24 березня у Маріуполі працівники Управління захисту економіки (УЗЕ), СУ Нацполіції та прокуратури Донеччини затримали керівника ТОВ під час отримання хабара.

Від громадян здирник отримав 450 доларів США та 2,7 тисяч гривень, які у службовому кабінеті вилучили правоохоронці.

Загалом зловмисник таким чином "заробив" понад 3 тисячі доларів США.

Керівнику товариства загрожує позбавлення волі на строк від 3-х до 7-ми років із забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департамент захисту економіки Нацполіції