Затриманий Бабикін – один із найближчих подільників Януковича

Фото з архіва СRiME

Фото з архіва СRiME

СБУ затримала Андрія Бабикіна – активного учасника брудних корупційних справ Віктора Януковича. Він перебував у загальнодержавному розшуку за підозрою в участі незаконного захоплення земель Сухолуччя, повідомляє прес-центр СБУ.

"За даними слідства, Андрій Бабикін був одним із спільників Віктора Януковича в заволодіння землями Сухолуччя і обіймав керівну посаду в товаристві з обмеженою відповідальністю "Київ-Універсал-Сервіс" яке за рахунок коштів, отриманих злочинним шляхом, обслуговувало Межигір'я", – повідомили у спецслужбі.

Бабикіна доставили до Генеральної прокуратури України для проведення слідчих заходів.

Бабикін став четвертим подільником Януковича, затриманим у справі про незаконне заволодіння землями в Сухолуччі і Межигір'ї.

Як повідомляв СRiME, в кінці 2015 року року співробітники СБУ спільно з прикордонниками затримали в Кураховому на Донеччині колишнього директора компанії “Медінвесттрейд” Геннадія Герасименка, який допомагав Януковичу “прихватизувати” державний комплекс “Межигір'я”.

Герасименка спіймали при спробі втекти на тимчасово окуповану территорию Донецької області.

За тиждень до затримання Герасименка СБУ затримала в Києві колишнього керівника Державного управління справами Василя Гулика, який брав участь у незаконному заволодінні землями Межигір'я і Сухолуччя.

Раніше в Херсонській області прикордонники та працівники СБУ затримали ще одного втікача – екс-директора ТОВ “Дім лісника” Юрія Булаву, який також допомагав Януковичу захоплювати мисливські угіддя у Сухолуччі.

Видання нагадує, що Генеральна прокуратура оголосила про підозру Віктору Януковичу і кільком іншим екс-чиновникам щодо незаконного заволодіння мисливськими угіддями “Сухолуччя”.

Зокрема, підозру оголошено екс-голові Київської облдержадміністрації Вірі Ульянченко, екс-директору Дніпровсько-Тетерівського лісгоспу Миколі Гордійчуку, екс-помічникові прем'єр-міністра (на той час – Віктора Януковича) Миколі Коломійцю, екс-директору ТОВ “Дім лісника" Юрію Булаві, директору ТОВ “Київ-Універсал-Сервіс” Василю Гулику і одному з керівників цієї організації Олександру Файницькому.

Всім їм інкримінують незаконне заволодіння державним майном в особливо великому розмірі з використанням службового становища.

СRiME