За злочини, вчинені під час Революції Гідності, працівники ДАІ відбулися штрафом

dai-auto-majdan-cherrk-stopСоснівський районний суд Черкас завершив судовий розгляд кримінального провадження щодо колишніх співробітників управління ДАІ УМВС України в Черкаській області. «У ніч з 26 на 27 січня 2014 року через службову недбалість вони не вжили заходів до припинення правопорушень невстановленими особами - «тітушками» стосовно учасників акції протесту та пошкодження майна громадян біля приміщення Черкаської обласної державної адміністрації», - повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Вироком суду від 18 березня 2016 року вказаних осіб визнано винними у вчиненні інкримінованого їм кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на 2 роки.

Фото: novadoba.com.ua

Фото: novadoba.com.ua

Не відбудуться штрафом кіровоградські даівці. Нагадаємо, наприкінці минулого року колишнім даівцям з Кіровоградщини інкримінували зловживання владою і службовим становищем, підробку документів та неправдиві покази.

У 2014 році вони фальсифікували матеріали про адміністративне правопорушення учасника руху «Автомайдан». Унаслідок цього активіста тоді притягнули до адміністративної відповідальності, арештувавши на 15 діб.

Правоохоронців звинувачено у кримінальних правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 364; ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366; ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 384 КК України.
У даному випадкові покарання буде суворішим: санкції статтей, за якими обвинуватили кіровоградців, передбачає ув'язнення до трьох років.