У Гостомелі на Київщині стріляли в заступника селищного голови

Фото зі сторінки legendsukraine.at.ua

Фото зі сторінки legendsukraine.at.ua

24 березня 2016 року близько 7:30 ранку стався замах на вбивство першого заступника голови Гостомельської селищної ради (Київська область) Андрія Друзенка. По машині чиновника стріляли кілька разів з вогнепальної зброї. Він дав свідчення правоохоронцям. Про подію виданню KIEV-NEWS стало відомо зі слів самого Андрія Друзенка.

Я приїхав на роботу до селищної ради, хотів вже виходити з машини, але почув, як посипалося скло. На кілька секунд подумав, що, можливо, наїхав на пляшку. Але знову почув ці звуки, пригнувся в машині. Було ще кілька пострілів”, - розповів Друзенко.

У заступника селищного голови жодна куля не влучила, пошкоджено лише машину.

На місце замаху приїхав поліцейський патруль, щоб зібрати докази і провести необхідні оперативно-слідчі дії.

Цього ж дня, 24 березня 2016 року, мала відбутися сесія Гостомельської селищної ради. На ній місцеві депутати планували роздати 12 гектарів землі. Зі слів активістів, жителі Гостомеля стверджують, що під виглядом надання ділянок АТО-вцям готувався черговий “земельний дерибан”, уточнює видання.

KIEV-NEWS

Довідка “Ні корупції!”

Показово, що напередодні, 22 березня 2016 року, видання Golos.Ua оприлюднило публікацію під заголовком “Під Києвом депутати хочуть вкрасти у громади 12 гектарів землі”.

У статті, зокрема, говорилося:

“24 березня 2016 відбудеться чергова сесія Гостомельської селищної ради Київської області. На цій сесії місцеві депутати планують роздати 12 гектарів землі. Активісти стверджують, що під виглядом надання ділянок АТО-вцям планується черговий дерибан землі Гостомеля в інтересах місцевої компанії-забудовника “Парк Таун”.

За інформацією видання, про це йшлося у зверненні активістів до гостомельської громади. Так, вони стверджували, що власник “Парк Таун” Василь Думен, який є постійним фігурантом будівельних скандалів, повністю контролює депутатів та працівників селищної ради.

Тепер депутати селищної ради змушені відпрацьовувати отримані ділянки і приймати незаконні рішення в інтересах не гостомельській громади, а незаконного забудовника Василя Думена, який хоче заволодіти всіма землями Гостомеля. Василь Думен, захоплюючи все нові і нові ділянки і вирубуючи заповідні ліси, за його словами, прикриває свою злочинну діяльність "дахом" - першим заступником голови Київської обласної державної адміністрації Левом Парцхаладзе. Цікаво, чи знає про це сам Лев? Василь Думен використовує депутатів селищної ради як маріонеток, закривши їм рот земельними ділянками. Інакше чому депутати селищної ради подарували компаніям Думена мільйони гривень, які він повинен був заплатити в бюджет селища як пайову участь. Кошти повинні були піти на розвиток селища та допомогу малозабезпеченим, однак осіли в кишені Василя Думена», - йдеться у зверненні.

Фото зі сторінки golos.ua

Фото зі сторінки golos.ua

На цей раз Думен руками депутатів хоче вкрасти у громади 12 гектарів землі. Вони розробили схему, за якою ця земля нібито планується виділятися АТО-шникам, хоча в результаті ці ділянки будуть об'єднані в єдиний масив та використані під чергову незаконну забудову Василя Думена. Тим же АТО-шникам вони кинуть маленьку кістку, щоб просто-напросто закрити їм рот. Якщо вони зараз роздадуть цю землю з кінцевою метою забудувати її, то сотні наших односельчан, які воюють на Сході України, не зможуть отримати ділянки. АТО-шников "розводять" дуже просто: виділяючи їм ділянки по 50 соток, за те, щоб потім вони віддали цю ділянку забудовнику Думену, начебто вони отримають квартиру, а натомість Думен отримає землю вартістю майже 4 мільйони доларів. Однак, враховуючи, що 1 сотка землі коштує 3000 доларів, то ділянка кожного АТО-шника коштує 150 000 доларів, а Думен дає АТО-шникам лише 10% вартості землі. До речі, по 50 соток планують видати АТО-шникам, які вже отримали земельні ділянки. Це ще раз підтверджує підставний характер цього землевідведення”, – пишуть активісти у своєму зверненні.

На думку активістів гостомельської громади, "ідейними натхненниками і лобістами схеми дерибану є депутати селищної ради Юрій Марчук та Ольга Смолянчук, які давно співпрацюють з забудовником, що роками був монополістом у справі забудови Гостомеля і вирубки лісів".

"Щоб зберегти землі гостомельської громади та забезпечити рівномірний розподіл земельних ресурсів, необхідно накласти мораторій на виділення земельних ділянок до формування списків всіх пільгових категорій: АТО-шников, інвалідів, чорнобильців тощо. Тому, прикриваючись кількома АТО-шниками, які отримають по 50 соток землі, Василь Думен хоче кинути громаду на землю”, – зазначають гостомельскі активісти.

PS. Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко стверджує, що відеокамери зовнішнього спостереження зафіксували нападника і його автомобіль (ВІДЕО)