Шокін багато чого псує, і ніхто його не зупиняє – Сакварелідзе

В.Шокін. Фото зі сторінки news.liga.net

В.Шокін. Фото зі сторінки news.liga.net

Діяльність генерального прокурора України Віктора Шокіна вбиває залишки довіри суспільства до ГПУ. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив заступник генпрокурора – прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе.

Він вважає, що причиною для звільнення співробітників Генеральної інспекції  ГПУ стало розслідування ними справи "діамантових прокурорів".

За словами Сакварелідзе, такими діями генпрокурор Віктор Шокін демонструє своє ставлення до боротьби проти корупції в країні.

"Причина дуже ясна і зрозуміла для всіх: це продовження того, чим займається генеральний прокурор і все його оточення. Вони не бачать інших проблем в системі держави, вони бачать проблеми тільки в наших працівниках, в порядних ідеалістах, які прийшли міняти систему, що не побоялися йти проти системи, які довели, що недоторканих в прокуратурі бути не може", - зазначив він.

Сакварелідзе вважає, що Шокін розправляється, фактично, з тими людьми, які пішли за президентом.

"Поки є проблема з чинним генеральним прокурором, який дуже багато чого псує, і ніхто його не зупиняє. І псує він ті очікування, які все ще залишилися і витають в суспільстві. У всіх були очікування від цих хлопців, яких сьогодні просто звільняють, на них заводять справи", - сказав Сакварелідзе.

Як повідомляли ЗМІ, напередодні стало відомо, що  Шокін офіційно заборонив ГПУ передавати справи в НАБУ  і антикорупційну прокуратуру.

"Обозреватель"

Довідка “Ні корупції!”

Невідставлений генпрокурор Шокін – в агонії перед невизначеністю: спокійна пенсія? тюрма? вигнання?... Іскри з кабінету розлітаються підрозділами Генпрокуратури у вигляді конкретних ЦУ: справи, що їх витребовують Антикорупційне бюро та Спецантикорупційна прокуратура – не віддавати”, – пише у своїй публікації для “Української правди” голова правління Центру протидії корупції, експерт антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Віталій Шабунін.