Патрульні оштрафували голову сільради біля Луцька, який їздив на авто з проблисковими маячками

Корупція 300На лінію 102 надійшов виклик, що в с. Піддубці біля Луцька стоїть автомобіль «NISSAN X-TRAIL» з увімкненими проблисковими маячками, забороненими законом. Патрульна поліція прибула на місце.

Власнику автомобіля запропонували поїхати на СТО, щоб демонтувати маячки. Там у нього відібрали пояснення, склали акт вилучення, взяли розписку про надання згоди на зняття маячків. Водій пояснив, що маячки сам не встановлював, а вони вже були на машині, коли її придбав. Однак проти зняття не заперечував, – пише видання «Конкурент» із посиланням на Управління патрульної поліції Луцька.

За вчинене правопорушення на власника складено протокол за ст.122-5 КУпАП (порушення визначеного порядку встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв). Це тягне за собою накладення штрафу в розмірі 8 500 гривень.

Напередодні повідомлялося, що активісти зняли відео, на якому видно, як голова Піддубцівської сільської ради Борис Горбатюк їздить на території села із ввімкнутими проблисковими маячками, забороненими законом.