В Україні найжорсткіші антикорупційні закони в Європі – Луценко

Ю.Луценко. Фото politrada.com

Ю.Луценко. Фото politrada.com

На сьогодні в Україні найжорсткіше антикорупційне законодавство у Європі. Про це в програмі "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна" заявив народний депутат України Юрій Луценко.

"Можу сказати, зараз у нас найжорсткіше антикорупційне законодавство у Європі. Лише декілька країн мають такі самі надзвичайно жорсткі умови до електронного декларування, до набору чиновників у відповідні структури, тощо", - зазначив він.

За його словами, цього вдалося досягнути завдяки тому, що впродовж поточного року парламент створив усі необхідні механізми, які є в європейських країнах для протидії корупції злочинності.

Як повідомлялося раніше, у НАБУ стверджують, що розслідування низки справ, пов’язаних з корупцією на найвищому державному рівні, близькі до завершення. Однак про які саме справи йдеться, у відомстві поки що не розголошують.

"112 Україна"

Довідка “Ні корупції!”

Юрій Луценко, голова фракції Блоку Петра Порошенка і потенційний кандидат у генпрокурори, у Верховній раді говорить про необхідність тотального очищення влади, а у позапарламентському житті веде справи зі скандальним екс-регіоналом”, – повідомляє видання "Новое время".

"Після багатомісячної облоги, організованої західними політиками, президент здався і прийняв прохання Шокіна про відставку. Але і випускати Генпрокуратуру зі своєї орбіти впливу Петро Порошенко не поспішає. Серед претендентів на вакансію голови відомства все частіше звучить прізвище Юрія Луценка, лідера фракції Блоку Петра Порошенка (БПП) у парламенті. Про це відкрито говорить нардеп Мустафа Найєм та інші його колеги. Сам Луценко заявляє, що посаду генпрокурора йому не пропонували.

Але якщо президент зробить свій вибір на користь цього кандидата, країна ризикує отримати на посаді генерального прокурора людину з не найбездоганнішою репутацією. Адже старожила української політики Луценка складно вважати людиною без темних плям на політичному мундирі.

Причому, йдеться не тільки про старі гріхи лідера президентської фракції, але і про нинішні бізнес-зв’язки його сім’ї з Володимиром Зубиком, у нещодавньому минулому — регіоналом і автором гігантської за обсягами схеми безмитного ввезення в країну нафтопродуктів, інформує "НВ".

Подробиці – у матеріалі-розслідуванні “Небезпечні зв’язки. Луценко веде справи зі скандальним екс-регіоналом”