Яценюк наполегливо рекомендував директорам ДП працювати чесно на ринкову зарплату

Я2У директорів державних підприємств відтепер є всього два варіанти: або працювати чесно, або потрапити до в'язниці.

Про це прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сказав керівникам державних компаній 18 березня під час звіту за результатами перевірки фінансово-економічних показників найбільших державних компаній, інформує Урядовий портал. 

«У вас є всього два варіанти. Перший - ви працюєте як ефективні менеджери, і ми вам дали достойну заробітну платню - сотні тисяч гривень. Інший варіант: ви попадетеся на якійсь схемі – і підете в ті місця, які відносяться до сфери компетенції Міністерства юстиції України, пенітенціарної служби. Іншого варіанту зараз не існує», - сказав Яценюк і додав:

«Хочете працювати чесно – працюйте чесно. Це означає, що ви відмовляєтеся від політичних господарів і працюєте тільки на державу. І за це отримуєте дуже серйозну заробітну платню. І ще й за результатами року отримуєте бонус, якщо покажете прибутковість. У нас, в принципі, достатній ресурс для того, щоб показати прибутковість. У вас є ваш інтерес, і фінансовий, і як керівника компанії. У нас є наш інтерес – ефективність компанії, сплата податків, створення робочих місць».

Таким чином, за словами А.Яценюка, нині керівники державних підприємств отримують ринкові зарплати із державного бюджету. Крім того, глава уряду пообіцяв, що у разі «якщо керівник компанії виконав умови контракту, і компанія виконала фінансовий план, то Уряд може прийняти рішення про кардинальну зміну системи оплати праці в цій компанії: «Це вже не тисячі гривень, а сотні тисяч гривень заробітної платні».

Як уже повідомляв «Ні корупції!», Державне управління справами (ДУС) не оприлюднило розміри заробітних плат (разом із надбавками, преміями, матдопомогами на вирішення соціально-побутових питань, допомогою на оздоровлення та іншими виплатами), які отримують керівники установ, організацій та державних підприємств, що перебувають в управлінні ДУС.

«Оплата праці здійснюється відповідно до законодавства на підставі укладених трудових договорів. Водночас зазначаємо, що згідно зі статтею 31 Закону України «Про оплату праці», відомості про оплату праці працівника надаються будь-яким органам чи особам лише у випадках, передбачених законодавством, або за згодою чи на вимогу працівника. Відповідно до статті 36 цього Закону, за порушення законодавства про оплату праці винні особи притягаються до дисциплінарної, матеріальної, адміністративної та кримінальної відповідальності згідно із законодавством. Таким чином, у Державного управління справами немає правових підстав для поширення такої інформації», – відповіли у ДУС.