У Ковелі ніяк не можуть почати суд над підозрюваним у хабарництві чиновником

vkksu.gov.ua

vkksu.gov.ua

Суд у справі про хабар ковельського чиновника перенесли – захворів суддя. Про це інформує Кowel.com.ua.

Призначений на сьогоднішній ранок розгляд кримінальної справи по обвинуваченню заступника начальника відділу ковельської мерії Дмитра Бручі не відбувся.

Як повідомили в суді учасників судового процесу, суддя Тарас Наваляний перебуває на лікарняному. Сам же Дмитро Бруча до суду з’явився.

Як повідомлялося, у минулому році у центрі Ковеля співробітники правоохоронних органів затримали «на гарячому» під час отримання хабаря заступника начальника відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Ковельської міської ради Дмитра Бручу.

Затриманий Дмитро Бруча належить до еліти місцевої парторганізації ВО «Батьківщина». У вересні нинішнього року він брав участь у партійному з’їзді «Батьківщини» в складі волинської делегації «біло-сердечних». А на недавніх місцевих виборах пан Бруча балотувався в депутати Ковельської міської ради від цієї політичної сили по територіальному виборчому округу № 15, але програв, навіть попри приналежність до владної команди міського голови Олега Кіндера.