Одеського чиновника, підозрюваного в розкраданні коштів, повернули на роботу

чиновникАпеляційний суд Одеської області повернув на роботу відстороненого від посади заступника голови Суворовської районної адміністрації Одеської міської Олександра Ляшенка.

Як повідомляє 368.media, раніше Приморський райсуд відсторонив його від посади за підозрою в службовій підробці і розтраті бюджетних грошей. Олександр Ляшенко курирував відділ ЖКГ та благоустрою.

Його підозрюють в тому, що в листопаді 2014 він дав усну вказівку підлеглому підписати акт виконаних робіт по ремонту харчоблоку дитячого садка «Волошка» на Махачкалинській вулиці. При цьому компанія «Юніверсібуд» так нічого і не зробила. Схожий випадок стався і з фірмою «Білд Райт», яка займалася ремонтом приміщення СОН «Суворовський».

Історія повторилася, коли в липні і вересні 2015 року чиновники знову підписали договори з фірмою «Юніверсібуд» на проведення капремонту парадних. Всього чиновники нібито розтратили 243 тис гривень.

Адвокати Олександра Ляшенко оскаржили відсторонення в суді. В апеляційній інстанції визнали доводи слідчих непереконливими, мовляв, не може чиновник знищити документи і вплинути на слідство, якщо всі матеріали вже вилучено. Таким чином, його повернули на посаду.

Відносно його начальника - голови районної адміністрації Олександра Александрочкіна, якого також усунули з посади, інформації поки немає. Нагадаємо, обом чиновникам пред'явили підозру ч.4 ст.191 та ч.1 ст. 366 КК України.