П’яне Захараш-шоу від помічника нардепа (ВІДЕО)

У Києві сусіди затримали п’яного чоловіка, який у нетверезому стані ганяв по вулицях, качався на асфальті, гарчав, як ведмідь, та симулював побиття, - повідомляє МІСТО.

ЗахарашПорушником виявився екс-заступник голови Державної служби з лікарських засобів Андрій Захараш, який тепер, за даними ЛІГИ, є помічником народного депутата  від Блоку Петра Порошенка Михайла Довбенка. 

Небайдужі сусіди, зважаючи на те, що чоловік був п’яним, викликали поліцію та не дали Захарашу сісти за кермо автівки.

Поки їхала поліція,  чиновник розіграв справжнє шоу перед сусідами. Чоловік у діловому костюмі та при краватці викачався на асфальті, гарчав та чомусь кликав спікера Верховної ради Володимира Гройсмана.

“Б’ють! Допоможіть мені… Допоможіть мені, Володя Гройсман, допоможіть мені”, – просився п’яний чоловік.

Після приїзду поліцейських дебошир відмовився від проходження тесту на алкоголь. На порушника склали протокол за водіння в стані алкогольного сп’яніння та за кермування без водійського посвідчення.

Сайт ЛІГА, назвавши Захараша помічником народного депутата від БПП Михайла Довбенка, посилався на офіційний сайт Верховної Ради: "Согласно данным на сайте Верховной Рады, Захараш является помощником народного депутата от Блока Петра Порошенко Михаила Довбенко".

Однак "Ні корупції!" не вдалося знайти пана Захараша серед помічників депутата Довбенка.

Довбенко

Та воно й зрозуміло - яка користь депутатові від такого помічника, який валяється по землі і кличе на допомогу не свого шефа, а його начальника Гройсмана. Ніякої субординації)