Главу комісії з транспорту Одеської міськради оштрафували за паркування на пішохідному переході

160b63dc-bf8c-4d1e-bb4d-5cc764473aabПід час сесії міськради поліція провела рейд в районі Думської площі, караючи автохамів за неправильну парковку.

Як пише «Думська» з посиланням на «Південний кур'єр», у числі інших правоохоронці виписали штраф і главі депутатської комісії з транспорту.

Громадські активісти та поліцейські провели спільний рейд на вулицях Пушкінській, Дерибасівської та Ланжеронівської - саме тут під час сесії масово паркують свої автомобілі депутати міськради і чиновники.

Під час рейду автохамам, які паркувались абияк, зробили з десяток усних попереджень. Троє найбільш злісних порушників, які залишили свої авто прямо на пішохідному переході на перехресті Пушкінської і Ланжеронівської, були оштрафовані поліцією - на 500 гривень кожен. Знайшлася робота і евакуатору.

Зокрема, один зі штрафів виписали водію «Тойоти Авалон» - депутату міської ради Олені Фокіній. Вона очолює постійну депутатську комісію міської ради з транспорту, дорожнього господарства, зв'язку та морегосподарського комплексу.

Ще одним оштрафованим виявився непізнаний співробітник мерії, який приїхав на на білому «Порше Кайен».