У дитсадок – через кабінет чиновника

27532-0Попри те, що в місті місті Бровари Київської області працює програма електронної реєстрації дошкільнят, записати дитину  на чергу в дитячий садок можна лише через чиновників з міського управління освіти. 

Про це «Ні корупції!» повідомили у Броварській міській раді.

«В Управлінні освіти і науки та в кожному ДНЗ міста Бровари з 2015 року розпочато роботу програми електронної черги дітей дошкільного віку (реєстрація дітей від 0 до 3-ох років в ДНЗ за місцем проживання). Реєстрація здійснюється в Управлінні освіти і науки, а не через мережу інтернет», - зазначено у відповіді на офіційний запит.

електронна черга
Раніше активістка ГО «Броварський районний контроль» Надія Лещик повідомляла, що «у Броварах працює ліцензована програма електронної реєстрації дітей дошкільного віку. Ми перевірили цю програму, вона проплачена, але жодної дитини там не зареєстровано».

Водночас Н.Лещик заявила, що на роботу програми електронної реєстрації дітей кожний дитячий садок, що працює в Броварах, проплатив по 1 тис грн.

Цю інформацію на запит «Ні корупції!» у Броварській міській раді спростували.

«З дошкільних навчальних закладів Управління освіти і науки не збирали по 1000 грн., на дану програму. Оплату даної програми передбачено за рахунок коштів місцевого бюджету – 12000 грн. на рік», - йдеться у відповіді.