Шокін керував ГПУ під час “відпустки” – нардеп

В.Шокін. Фото зі сторінки uapress.info

В.Шокін. Фото зі сторінки uapress.info

Народний депутат від об'єднання "Самопоміч" Олена Сотник заявила, що генеральний прокурор України Віктор Шокін під час відпустки з'являвся в ГПУ. Про це вона сказала в ефірі телеканалу "112 Україна".

Зокрема, Сотник стверджує, що під час відпустки генпрокурор виконував свої функціональні обов’язки.

"Шокін періодично з'являвся в Генпрокуратурі, продовжував здійснювати керівництво", - заявила вона.

За її словами, вона не бачила, щоб Генпрокуратура проводила консультації з депутатами з приводу голосування щодо відставки Шокіна.

Як інформує видання, 16 березня 2016 року в ГПУ дали брифінг, на якому "офіційно" повідомили, що голосів за відставку Віктора Шокіна у ВР немає.

Кампанію зі збору підписів парламентарів за відставку генпрокурора Шокіна. нардепи почали у липні 2016 року. Всього депутатам треба було зібрати 150 підписів, щоб винести це питання на порядок денний.

Довідка “Ні корупції!”
Як ми повідомляли, у грудні 2015 року народний депутат України, заступник голови фракції об’єднання “Самопоміч” Єгор Соболєв втратив документ з оригіналами підписів за відставку генерального прокурора Віктора Шокіна. За поясненням нардепа, цей документ у нього вкрали в приміщенні Верховної Ради.

Представники Генеральної прокуратури тоді підтвердили факт втрати Соболєвим оригіналу цього документа з підписами, але при цьому стверджували, що це “особиста проблема депутата”.

Невдовзі колишній заступник глави АП Андрій Портнов оприлюднив знімки, на яких видно списки з підписами за відставку Шокіна, які зникли в залі Ради. Про це сам Портнов написав на своїй сторінці у Facebook, прикріпивши фото.

Він зазначив, що продасть недорого папки з підписними листами за відставку генерального прокурора України або виміняє їх у нього ж на хорошу, раніше нікому не продану кримінальну справу, або на річ, що перебуває у стадії передпродажної підготовки, або на свою кримінальну справу.

Готівкова форма розрахунків. Самовивіз, стовідсоткова передоплата. Прямі поставки. Посередників прошу не турбувати”, – йшлося у його повідомленні.