Ветеринар заробляв на дозвільній документації на експорт сільгосппродукції

хабар1Керівник одного з підрозділів обласного управління ветеринарної медицини Черкас систематично вимагав від місцевих підприємців гроші за погодження дозвільної документації на експорт сільгосппродукції. За хабар він видавав експертні висновки відповідності продукції вимогам безпеки та якості. Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Черкаській області.

Систему поламали співробітники спецслужби спільно з поліцією. Посадовця затримали в службовому кабінеті під час отримання частини чергового хабара в 6 тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Якщо вину ветеринара-хабарника доведе суд, йому загрожує позбавлення волі від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

хабар2Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для документування інших фактів отримання хабарів чиновником. На цей час проводиться обшук у приміщеннях підрозділів обласного управління ветеринарної медицини Черкас.

Це вже другий цьогоріч ветеринар в області, який попався на корупції.

Як ми вже повідомляли начальник однієї з державних лікарень ветеринарної медицини Кам’янщини, що у Черкаській області, отримував додатковий прибуток, надаючи платні послуги приватній структурі.

У жовтні 2015 року управління СБУ області склало та направило до суду протокол стосовно корупційної діяльності службовця. Кам’янський районний суд у січні цього року визнав ветеринара винним та оштрафував його на 5100 гривень з конфіскацією отриманих від роботи за сумісництвом майже п’яти тисяч гривень у дохід держави.