На Одещині чиновник міграційної служби роздавав паспорти за хабарі

Речові докази. Фото СБУ

Речові докази. Фото СБУ

В Одеській області Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі посадовця Державної міграційної служби. Впродовж тривалого часу здирник систематично вимагав гроші у мешканців Комінтернівського району за видачу національних та закордонних паспортів. Цінник на послуги хабарника коливався від півтори до трьох тисяч гривень за паспорт.

Щоб убезпечити себе від уваги правоохоронців, зловмисник залучив до своєї схеми посередника – працівника відділу надання адміністративних послуг місцевої райдержадміністрації. Спільник проводив з "клієнтами" підготовчі бесіди та отримував готівку за видані паспорти.

Співробітники Управління СБ України в Одеській області затримали корупціонерів під час отримання чергового хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Слідчі дії тривають.

Прес-центр СБУ

Довідка “Ні корупції!”

Оформлення й видача паспортів, як українських, так і закордонних, залишається додатковим “приробітком” чиновників-корупціонерів.

Як ми повідомляли, Служба безпеки України спільно з Військовою прокуратурою Центрального регіону нещодавно затримала на хабарі головного спеціаліста київського управління Державної міграційної служби.

Здирник у змові з працівником Державної прикордонної служби вимагав 100 тисяч гривень за фіктивне оформлення дозволів на постійне проживання іноземців в Україні.

Правоохоронці затримали хабарника під час одержання частини неправомірної вигоди у розмірі 50 тисяч гривень.

21 січня 2016 року співробітники спецслужби спільно з прокуратурою Київської області затримали одного з керівників Головного управління Державної міграційної служби в Києві під час передачі п’яти тисяч доларів хабара начальнику одного з департаментів ДМС України.