На Франківщині процвітає корупція в медичній галузі, – активісти

Фото tutti-frutti.com.ua

Фото tutti-frutti.com.ua

Зараз до Косівської районної ради надійшов протокол засідання Івано-Франківської обласної хірургічної клініко-експертної комісії. Причиною проведення експертизи став аналіз випадку, який відбувся в Косівській ЦРЛ, при якому виникла лікарська помилка, пишуть Версії з посиланням на Правду.

Головний лікар Микитюк не відреагував на звернення завідувача одного з відділень з приводу відмови йому у проведенні консиліуму і на наведені ним факти неправильного лікування. Після цього, з даного завідувача ще хотіли зробити цапа-відбувайла. Проте, лікар, відчуваючи свою правоту, не захотів терпіти непрофесіоналізм головного лікаря Косівської ЦРЛ і був змушений звернутись до спеціалістів ДОЗ ОДА з травматології-ортопедії та хірургії.

До Косівської ЦРЛ частенько навідуються активісти, які фільмують випадки вимагання грошей за довідки, рентген плівки та аналізи. Також активістами було викладено відео, як на території ЦРЛ спалювали листя і хворі від диму не мали чим дихати.

Ще однин «новий» підхід від нового головного лікаря Микитюка зацікавив правоохоронні органи. Головний лікар завжди готовий йти на зустріч людям, але не завжди цей шлях є законним. Так, був виявлений факт, що деякі особи проходили інтернатуру на базі Косівської ЦРЛ і одночасно перебували за кордоном.

Головний лікар зневажливо поставився до надання можливості молодим спеціалістам отримати практичні знання в своєму закладі. Оцінку цьому факту мають дати правоохоронці.

Персонал ЦРЛ тривожить ситуація по прийому на роботу нових працівників в той час, коли багато людей працює не на повну зайнятість. Проте, Микитюк продовжує наймати нових людей всупереч постанові уряду, яка забороняє це робити.

Зимою на території Косівської ЦРЛ боролися з ожеледицею, посипаючи доріжки попелом. Чорний бруд миттю за ногами пацієнтів та персоналу було рознесено по цілій лікарні. Прибиральниці відмиваючи підлогу від бруду проклинали всіх починаючи від президента і на завершення згадували місцеву владу. Вони забули, що причина набагато ближче – у кабінеті головного лікаря.