Житель Сум надіслав Юлії Тимошенко продуктовий набір

Ю.Тимошенко. Фото зі сторінки nacburo.org

Ю.Тимошенко. Фото зі сторінки nacburo.org

Житель Сум Олександр Чеботарьов, дізнавшись, що за минулий рік Юлія Тимошенко отримала дохід тільки у вигляді депутатської зарплати в 6300 гривень на місяць, зглянувся над лідером "Батьківщини" і зібрав їй продуктовий набір.

Поклав в посилку гречку, рис, манку, макарони. Все разом із тарою заважило на 1,7 кілограма, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Вибачте, чим багатий, – написав він в доданому листі. – Їжте, Юліє Володимирівно”.

На перший погляд, презент досить скромний: 400 грамів манної крупи, стільки ж гречаної і рису, 450 грамів макаронів. Однак, якщо поглянути на норми споживчого кошика, які держава визначила для простого народу, то цілком навіть нічого. Адже там на місяць належить рису і гречки по двісті грамів, а макаронів всього триста. Так що дар, можна сказати, щедрий, зазначає видання.

Заробляєте ви, Юліє, 6300 гривень в місяць. Для Києва це мізерно мало. Зараз тяжко всім українцям, але, судячи з вашої декларації, вам теж нелегко", – звертається до Юлії Володимирівни Чеботарьов.

Звичайно, те намисто з перлів до пупа та вишуканий одяг, в якому ви ходите на парламентські слухання, – вони не ваші. Друзі дали поносити”, – написав відправник.

Видання нагадує, що раніше у Тимошенко виявилася найнижчий офіційний прибуток порівняно з іншими головами парламентських фракцій.

Національне бюро розслідувань України

Довідка “Ні корупції!”
27 лютого 2016 року на інтернет-сторінці ТСН було розміщено повідомлення про оприлюднену на сайті Верховної Ради декларацію про доходи за 2015 рік народного депутата і голови партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

Вона вказала, що у 2015 році отримала 75 тисяч 616 гривень зарплати. Тобто, в середньому щомісяця отримувала 6,3 тисячі гривень. Це всі доходи, які вказала Тимошенко.

За інформацією Юлії Тимошенко, вона орендує житловий будинок площею 588 квадратних метрів. Також зазначила "право на користування" квартирою площею 59,4 квадратних метри.

Їздить політик на автомобілях Mercedes Benz GL 350 та ГАЗ 14 "Чайка".

На рахунку в державному "Ощадбанку" в Юлії Тимошенко лежить 485 тисяч 971 гривня.

У 2014 році Юлія Тимошенко задекларувала майже 593 тисячі гривень, із яких близько 107 тисяч – зарплата, а майже 486 тисяч – "інші види доходів".

За оренду будинку площею 588 квадратних метра вона за рік заплатила 200 тисяч гривень. На рахунок у банк поклала 2014 року майже 486 тисяч гривень.