Просять перевірити будівництво дороги до угідь Колісників

колісникТимчасового виконувача обов’язків начальника волинської поліції Петра Шпигу просять провести перевірку будівництва дороги в маневицькому лісі.

Таке прохання під час сесії Волиньради висловив депутат Сергій Духницький, ‒ пише Четверта влада з посиланням на сюжет ТРК «Аверс».

Саме на Маневиччині взялися вимощувати автошлях до Черемського природного заповідника, або, як кажуть місцеві, до Черемського болота. На це планують витратити близько мільйона гривень та під корінь вирубати дерева, які заважають.

Напередодні повідомлялося, що у Маневицькому лісгоспі стверджували, що дорогу прокладають, аби зручно було дістатися до заповідника автомобілем. Однак, громадські екологи кажуть, що шлях прокладають туди, де, за збігом, мисливські угіддя перебувають у користуванні фірми родини колишнього начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Богдана Колісника, а точніше ТОВ «Вулф-К».

Свого часу багате ДП «Маневицьке лісове господарство» відмовилося від 12 тисяч гектарів мисливських угідь на користь цієї фірми. Саме з нею пов’язують екс-посадовця. Нині співзасновником і директором цього підприємства є син Богдана Колісника Зиновій Колісник. Саме за часів керування батька сину та родинним фірмам перепало чимало ласих угідь.

«Заявників цікавить питання, які є підстави цього будівництва і чи погодили його волинські екологи, хто замовник, чи погоджувалися місця видобутку піску при дорозі, що будується», – зачитав на сесії запит депутата голова обласної ради Ігор Палиця.