Податківця, підозрюваного у вимаганні $ 10 тис., поновили на посаді

Долар - популярна валюта для хабарівСуд визнав формулювання наказу про звільнення недостатньо конкретною.

Про це пише «Перша інстанція».

Судовий розгляд стосувалося начальника ГУ ДФС України в Миколаївській області. У вересні 2015 року проходила перевірка підвідомчих йому територіальних органів ДФС. В ході перевірки були виявлені численні порушення і недоліки: недоїмка по бюджетних платежах на 23.4 млн. гривень, формування сумнівних кредитів, підозра в отриманні хабарів на суму, що перевищує 300 тис. гривень.

Крім того, особисто щодо начальника ГУ ДФС було відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.15, ч.3 ст.368 КК України - його підозрювали у вимаганні щомісячних виплат в 10 тис. Доларів.

За результатами перевірки начальника звільнили з посади з формулюванням «за одноразове грубе порушення посадових обов'язків». Звільнений чиновник подав позов до Одеського окружного адміністративного суду, який відмовив у його задоволенні. Не погодившись з цим рішенням, колишній начальник звернувся зі скаргою до Одеського апеляційного адміністративного суду.

Розглянувши скаргу, колегія суддів прийшла до висновку, що чиновник був звільнений незаконно, оскільки в наказі про звільнення не було чітко сформуліровано конкретне одноразове порушення, яке послужило причиною для відставки начальника. Таким чином, колегія винесла рішення про відновлення чиновника на посаді.

Як повідомляли ЗМІ, восени 2015 року голова державної фіскальної служби Роман Насиров звільнив з посади начальника ГУ ДФС в Миколаївській області Володимира Копицю. Наказ про звільнення був підписаний 19 жовтня 2015 го за результатами перевірки територіальних органів ДФС.