Офіційні заходи і прийоми на півтора мільйона гривень у рік

65_mainУ 2015 році на проведення заходів та офіційних прийомів за участю Президента України Петра Порошенка з бюджету було витрачено 1 373, 005 тисяч гривень.

Про це «Ні корупції!» повідомив т.в.о. керівника Державного управління справами (ДУС) С.Борзов.

Послуги буфетного обслуговування представницьких заходів, на яких був присутній Глава держави, продуктами харчування торік обійшлися бюджету ще у 101,962 тисяч гривень.

При цьому у ДУС не вказати цифру, скільки таких представницьких заходів було проведено загалом. Хоча в офіційному запиті це питання фігурувало.

Проведенням заходів, офіційних прийомів та буфетним обслуговуванням заходів за участю П.Порошенка опікувалося ДП «Гаран-сервіс», що контролюється Державним управлінням справами. Саме це підприємство і отримало кошти на свій рахунок.

Водночас «Ні корупції!» звернувся безпосередньо в ДП «Гарант-сервіс» з приводу оприлюднення інформації стосовно того, скільки коштів ДП отримало у 2015 році за надання послуг з якісного торговельного обслуговування працівників Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Державного управління справами, Ради національної безпеки і оборони України та інших державних органів, апаратів, та яке саме торговельне обслуговування було надане.

Одначе генеральний директор ДП «Гарант-сервіс» О.Гайдаєнко зазначив, що не може надати цієї інформації, оскільки ця інформація не стосується використання бюджетних коштів.